با اساتید در ارتباط باشید

با اساتید و دانشجویان دیگر از طریق پیام، انجمن ها (فرومها) و گروههای ایجاد شده در ارتباط باشید.

موضوعات مختلف

به ده ها موضوع مختلف به صورت همزمان دسترسی داشته باشید.

شرکت در دوره های آنلاین از طریق گوشی.

همیشه و همه جا در کلاسها و دوره های خود شرکت کنید و با اساتید در ارتباط داشته باشید.

پرداخت آنلاین و دسترسی نامحدود به تمام دوره ها.

با یک بار پرداخت همیشه در دوره حضور داشته باشید.

سود بنیاد: 30درصد
سود اساتید: 70درصد
درصد محبوبیت کلاسهای آنلاین: 89درصد
درصد محبوبیت دوره های آنلاین: 73درصد

سیستم آموزش آنلاین بنیاد بندهش چگونه است؟

کار ما در بنیاد بندهش فراهم کردن آموزش های آنلاین با کیفیت عالی و همینطور کمک به دانشجویان در تهیه روزمه، SOP و مشاوره تحصیلی است. برخی از خدمات بنیاد به صورت رایگان انجام میگیرد.
فراهم کردن آموزش های آنلاین با متد بروز و استاندارد، فراهم کردن محیط آموزشی مهیج با راندمان بالا و پشتیبانی علمی و فنی دانشجویان یکی دیگر از وظایف بنیاد می باشد. در صورت علاقه به همکاری با بنیاد بندهش و تجربه ی آموزش آنلاین اینجا کلیک کنید.

سیستم آموزش آنلاین بنیاد بندهش چگونه است؟

ما در اینجا دو نوع آموزش آنلاین را ارائه میدهیم.
1.دوره های آنلاین: این دوره ها به صورت ویدویی قبلا توسط اساتید آماده شده اند. شما بعد از شرکت در هر دوره به یک سری از کلیپ های آموزشی به صورت نا محدود دسترسی خواهید داشت. علاوه بر آن میتوانید در انجمن های تخصصی هر دوره سوالات خود را از استاد خود بپرسید یا به صورت خصوصی پیام ارسال کنید. معمولا بسته به سلیقیه استاد در پایان هر دوره آنلاین، یک آزمون وجود خواهد داشت که شما می توانید خودتان را تست کنید.
2. کلاس های آنلاین (زنده):برخی از کلاسهای آنلاین به صورت زنده برگزار می شوند که به شما یک تجربه ی بی نظیر خواهند داد. این کلاسها شبیه کلاسهای واقعی با استفاده از قوی ترین نرم افزار حال حاضر موجود در جهان برگزار می شود. شما بعد از انتخاب دوره ی مربوطه و ثبت نام در دوره، می توانید در کلاس های آنلاین شرکت کنید. زمان ورود به کلاس های آموزش آنلاین و برنامه آموزشی از طریق ایمیل به اطلاع دانشجو خواهد رسید. برای اطلاعات کامل در مورد این سرویس اینجا کلیک کنید.
[thim-courses featured=”” order=”latest” layout=”grid”]

یک دیدگاه ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *