قوانین و مقرارت

بنیاد بندهش جهت ارائه آموزش های کاربردی به کاربران در محیطی سالم و پرمحتوا و با ارج نهادن به حقوق همدیگر جهت پیشرفت و وسعت بخشیدن به دانش ایجاد گردیده و تلاش می کینم تا حد امکان رضایت کاربران را فراهم نماییم و انتظار داریم کاربران نیز به قوانین سایت پایبند باشند. قوانین زیر به معنی کم کاری در ارائه خدمات مطلوب نیست. ثبت نام در بندهش به معنی قبول تمام قوانین سایت می باشد.

قبل از استفاده از امکانات سایت، شما باید این توافقنامه را مطالعه، قبول و رعایت فرمایید و درصورت عدم رعایت قوانین کلیه مسئولیت های تخلف مربوط به کاربر می باشد و سایت هیچ تعهد و مسئولیتی در این قبال متعهد نمی گردد.

ثبت نام  در بنیاد بندهش

  • اطلاعات ثبت شده در زمان ثبت نام می بایست بصورت صحیح و دقیق تکمیل شود، تمامی مراحل تکمیل ثبت نام از طریق آدرس ایمیل ثبت شده انجام می شود، بدیهیست مسئولیت هرگونه ایراد در ورود اطلاعات بر عهده کاربر می باشد.
  • کاربر موظف به حفظ نام کاربری و کلمه عبور خود می باشد.
  • برای امنیت بیشتر، از رمز های پیچیده و غیر قابل حدس استفاده کنید.
  • کاربرانی که مایل هستند به عنوان “استاد” در بنیاد فعالیت کنند اینجا کلیک کنند یا رزومه (CV) خود را به آدرس bondahesh.f@gmail.com ارسال نمایند. رزومه در دو زبان فارسی و انگلیسی پذیرفته می شود. بعد از بررسی مدارک، دسترسی به سیستم مدیریت آموزشی (LMS) داده خواهد شد.
  • آرشیو آماده شده آنلاین،(که بصورت ویدیویی هست) بمحض پرداخت توسط کاربر به صورت نامحدود در دسترس قرار خواهد گرفت.
  • کاربر موظف است از نام و نام خانوادگی و مشخصات حقیقی در هنگام ثبت نام استفاده نماید و در هنگام ثبت نام از حروف لاتین برای نام و نام خانوادگی استفاده نکند.

 

قوانین عمومی

رعایت و تبعیت از تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران

کاربر متعهد می‌شود در استفاده از سرویس‌های ارائه شده، قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران را رعایت نماید.بدیهی است کلیه مسئولیت‌های ناشی از استفاده‌های غیرمجاز برعهده کاربر خواهد بود و چنانچه کاربر اقدام به ارائه محصولات و محتوا آموزشی غیر قانونی کند در صورت درخواست مراجع ذیصلاح اطلاعات شخص برای رسیدگی در اختیار مسئولین قرار داده خواهد شد.

اعضا در استفاده از کلیه امکانات سایت و قرار دادن مطالب و محصولات موظف به رعایت و تبعیت از تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.

 

فایل ها و مطالب ممنوعه:

به استناد ابلاغیه شماره 3/18/154057 مورخ 24/08/1393 دفتر سیاست گذاری و برنامه ریزی امور پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، هرگونه خدمات انجام، تدوین، و خرید و فروش پروژه ها و پایان نامه های دانشجویی در اینترنت و توسط کسب و کارهای اینترنتی ممنوع است و متخلفان از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مورد پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

فروش کتب یا فایل هایی آموزشی که حق مالیکیت معنوی آنها رعایت نشده است، کتب و یا هر نوع فایلی که خود خالق آن نباشید مجاز نمی باشد و درصورت فروش کتاب خود؛ باید شابک آن ذکر گردد.

قرار دادن مطالب، فیلم های آموزشی ، محصولات و فایل های موسیقی ایرانی و خارجی، غیر مجاز ، مطالب مستهجن، افترا آمیز، دشنام و خارج از اخلاق یا بی حرمتی به مقدسات فرهنگی قومی و مذهبی، بکار بردن کلمات و یا تصاویر خلاف شئونات اخلاقی و مذهبی ، قراردادن لینک به سایتهای غیر قانونی و غیر اخلاقی و مبتذل و همچنین سایتهائی که به اشکال مختلف روابط و رفتارهای فرهنگی و اخلاقی و عرفی و قانونی جامعه را پایمال نماید و یا نرم افزارهای مخرب در سایت ممنوع است.

قرار دادن مطالب، محصولات و فایل های بازی، فیلم، کلیپ و هرگونه فایل ویدئویی ( به جز کلیپ های علمی و آموزشی )، فایلی که قسمت توضیحات آن اطلاعات کافی نداشته باشد و فرمت فایل مشخص نباشد، فایل هایی که دارای پسورد می باشند، مطالب، محصولات و فایل های در مورد مسائل جنسی ( به جز مواردی که در آنها عکس وجود نداشته باشد و مطالب فقط آموزشی باشد نه تحریک آمیز ) ممنوع می باشد.

قرار دادن مطالب، محصولات و فایل های آموزش جادوگری، علوم غریبه، جن گیری، احضار روح، فال گیری و کلیه مطالب، محصولات و فایل هایی که در این زمینه باشد ممنوع می باشد.

قرار دادن مطالب، محصولات و فایل های هک و آموزش هک، افشای اطلاعات خصوصی و محرمانه دولتی و شخصی شامل حساب بانکی، شماره موبایل ایرانسل یا همراه اول یا سایر اپراتور ها همراه با اطلاعات خصوصی اشخاص و… ممنوع می باشد.

وظایف کاربران در قبال حفظ اطلاعات

کلیه مطالب که در قالب نشر دیجیتال در سایت قرار داده می شود توسط مدیریت بررسی می شوند ولی در نهایت سایت ما مسئولیت مطالب، محصولات و فایل های قرار داده شده توسط کاربران را به عهده نمی گیرد و مسئولیت کامل آن بر عهده کاربر ( عضو مربوطه سایت ) می باشد و درصورت مشاهده یا گزارش هر گونه تخلفی از سوی کاربران بدون اطلاع قبلی کلیه امکانات کاربر مسدود و مطالب مربوطه یا فایلها حذف می گردند.

اگر هرگونه خسارت، جریمه، مجازات و یا مسئولیت های دیگر ناشی از نقض این توافقنامه متحمل کاربر شود بازپرداخت و جبران آن تماما بر عهده خود کاربر بوده و سایت هیچ گونه مسئولیتی را عهده دار نمی شود، علاوه بر این اگر این نقض موجب وارد شدن خسارت به سایت شود، کاربر خاطی موظف به جبران خسارت وارده طبق برآورد مدیریت سایت می باشد.

بنیاد بندهش هر 24 ساعت یکبار از اطلاعات سایت پشتیبانی تهیه می نماید و از سرورهای مجزا جهت حفظ اطلاعات کاربران استفاده می نماید اما درصورتی که به هر دلیلی ( خرابی سرورها، اتفاقات غیر مترقبه، هک و … )  مطالب آموزشی ، فیلم های آموزشی ، فایل ها و … کاربران پاک و یا از بین رود سایت مسئولیتی را قبول نمی نماید و کاربران موظف به ذخیره اطلاعات آموزشی خود هستند.

کاربرانی که فایل یا فیلم های آموزشی برای فروش می گذارند موظف هستند هر دو روز یکبار قسمت ” ایمیل یا پیام های دریافتی در ناحیه کاربری سایت ” را مطالعه و درصورتی که پیغامی از طرف مدیریت سایت یا مشتری دریافت نموده اند را پاسخ دهند.

کاربرانی که از طرف مدیریت گزارش تخلف دریافت نمایند موظف هستند که گزارش تخلف را سریعا بررسی و نتیجه را از طریق ایمیل به مدیریت اطلاع دهند و تا برطرف نشدن مشکل مبلغی برای آنها واریز نمی گردد.

در پنل بندهش لیست کاملی از فروش، درآمد، میزان بازخورد و تعداد شرکت کنندگان در اختیار شما قرار می‌گیرد تا در تولید آموزش‌های بهتر به شما کمک کند. تسویه‌حساب‌ آخر هر ماه پرداخت خواهد شد که از یک تا دوم هر ماه به حساب معرفی شده در قرارداد مدرسین واریز میگردد.

 

اقدامات بنیاد بندهش:

کلیه اطلاعات کاربران اعم از اطلاعات شخصی ، اطلاعات مشتریان، فایل های آموزشی و … پیش سایت محفوظ و به حالت کدینگ بوده و بندهش خود را موظف به امانت داری می داند.

این قوانین ممکن است بعد از مدتی با توجه به سیاست های سایت و بدون اطلاع قبلی عوض گردد پس لطفا هر چند وقت یکبار قوانین را مطالعه نمایید.