سوالات رایج

جواب خود را از اینجا بیابید

سوالات فنی در خصوص همکاری

هدف بنیاد بندهش در گام نخست ایجاد پل ارتباطی بین دانش اساتید و بازارکار بوده، انتقال دانش با تولید محتوای آموزشی ناب، کمک به رشد و توسعه فضای آموزشی پویا و ایجاد فضای کسب درآمد از توانمندی و دانش است.
بله. شما می‌توانید محتوای «آموزشی» خودتان را برای فروش پس از دریافت شماره پرسنلی و رمز عبور در مارکت ارائه کنید. قانون کپی رایت کلیه ویدئوها ی تولید شده تحت حمایت بندهش خواهد بود و بندهش پشتیبان و مدافع از حق شما خواهد کرد . فرانش همواره در تلاش است تا بهترین زیرساخت را در اختیار تولیدکنندگان خود قرار دهد تا بتوانند به طور کامل به تولید پرداخته، روی کیفیت آن تمرکز کنند و از فروش آن کسب درآمد کنند.
ما همواره بهترین تلاشمان را خواهیم کرد که در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ کلیه درخواستها را ارسال کنیم. اما مدت زمان پاسخگویی به هر درخواست، 1 روز کاریست.
ارزش گذاری محتوای تولیدکنندگان به عهده ی خودشان است. اما بندهش بر اساس معیارهای رشد بازار ایران، بازه ی قیمت را به تولید کننده پیشنهاد خواهد داد. تولیدکننده میتواند بر اساس سیاست های رقابتی خود، قیمت نهایی را مشخص کند.
بندهش بستر ارائه آموزش است و به تولید کنندگان این امکان را می دهد که خودشان بتوانند محتوای آموزشی خود را با کمک ما برای کاربران خواهان به فروش و یا به طور رایگان عرضه کنند. ما کمک می کنیم که خودتان مدیر و رئیس خود باشید.
در صورتی که محتو رایگان باشد، بندهش هیچ مبلغی را از تولیدکننده دریافت نخواهد کرد و همواره بازاریابی را بر روی محتوا انجام خواهد داد. اگر محتوا خریدنی (برای فروش) باشد و انحصاری در بندهش قرار داده شود، ٪۷۰ از فروش به تولیدکننده تقدیم می‌گردد.
از آنجا یی که محتوای آموزشی شما به نام خودتان در بندهش منتشر می‌شود، بنابراین این محتوا معرف شما برای دیگران بوده که تاثیر مستقیم در فروش محتوای آموزشی شما خواهد داشت.
در پنل بندهش لیست کاملی از فروش، درآمد، میزان بازخورد و تعداد شرکت کنندگان در اختیار شما قرار می‌گیرد تا در تولید آموزش‌های بهتر به شما کمک کند. تسویه‌حساب‌ آخر هر ماه پرداخت خواهد شد که از یک تا دوم هر ماه به حساب معرفی شده در قرارداد مدرسین واریز میگردد.

سوالات عمومی

برای عضویت یک مسیر بسیار کوتاه رو در پیش دارین : از بالای سایت روی کلید ” ورود / ثبت نام ” کلیک کنید. کافیست در کادر مربوطه ایمیل و رمز عبور انتخابی خود را وارد نمایید. برای دیدن آموزش های سایت ، عضویت اجباری نیست و می تونین بدون عضویت در سایت آموزش ها رو دانلود و مشاهده کنید ولی خوب پیشنهاد ما اینه که حتما عضو بشین.
در چنین مواردی کافی است به این لینک مراجعه کنید و درخواست بازیابی رمز عبور را ارسال نمایید.
در کلیه کلاس های آنلاین، با توجه به عنوانی که داده می شود، آموزش به صورت کامل ارائه می شود. کلاس های آنلاین در بندهش به صورت ویدیو های آماده شده از قبل، کلاس های آنلاین گروهی و کلاس های خصوصی با موضوعات مختلف و موضوعات مورد دلخواه کاربران برگزار می شود. پروژه محور: شما در دوره های مورد علاقه خود ثبت نام کنید ما برای شما منابع آموزشی را به صورت آنلاین ارسال می کنیم و یک کارشناس آموزش برای شما تخصیص داده میشود، مطالعه توسط شما و پشتیبانی توسط ما آغاز می شود کلاس محور: شما در دوره مورد نظر ثبت نام می کنید، زمانی که کلاس به حد مورد نظر رسید برنامه درسی به همراه کلمه و رمز عبور و آدرس دسترسی برای شما ارسال می گردد، در روز و ساعت مشخص شده در کلاس آنلاین که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار می شود در کلاس حاضر می شوید
بله، دانش پژوهان علاقه مند می توانند در شیوه آموزش پروژه محور همزمان در هر تعداد دوره ای که علاقه مند هستند ثبت نام نمایند، تنها در شیوه آموزش کلاس محور به دلیل تشکیل کلاس در بستر ویدئو کنفرانس به زمان های تشکیل کلاس به صورت آنلاین می بایست دقت فرمایید تا تداخل نداشته باشند.
زمانیکه برخی از کاربران خواهان برگزاری کلاس خصوصی در موضوع خاص با استاد خود می باشند بنیاد بندهش می تواند برای شما پس از هماهنگی در زمان دلخواه شما کلاس ویژه اختصاص دهد. برای هماهنگی با ایمیل bondahesh.f@gmail.com در ارتباط باشید.
بله، پس از ویرایش فایل ضبط شده، امکان دسترسی به فیلم کلاس در پروفایل شخصی هر یک از اعضای کلاس فراهم می شود.
سوالات خود در شیوه آموزش پروژه محور بهترین و سریعترین راه ارسال سوال درسی خود از طریق پست الکترونیکی واحد آموزش بوده تا به استاد درس ارجاع داده شود و در اسرع وقت پاسخ آن به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.

پاسخ خود را نیافتید؟ از ما بپرسید.