تبدیل شدن به استاد

آیا می خواهید در بندهش تدریس کنید؟

در زیر اطلاعاتی که برای تدریس در بندهش بهش نیاز دارید آورده شده است. نحوه ی همکاری، تسویه حساب، قوانین و غیره.

چطوری به استاد تبدیل بشیم؟

برای درخواست، نخست باید در سایت ثبت نام کنید و بعد فقط کافیه فرم زیر رو پر کنید.

مشاهده ی این بخش (فرم) فقط برای اعضای سایت امکانپذیر است!

برای مشاهده و ادامه روند درخواست همکاری، ابتدا وارد حساب خود شده یا عضو سایت شوید.

سپس به این صفحه بازگشته و فرم دعوت به همکاری را پر کنید.

عضویت در سایت کمتر از یک دقیقه طول میکشد.


بعد از درخواست همکاری، شما ایمیلی از طرف سایت دریافت میکنید که مرحله ی بعدی رو توضیح داده است. بعد از آن به شما دسترسی به بخش مدیریت دوره های آنلاین داده میشود و میتوانید فایل های خود را آپلود کرده و دوره ی مورد نظر رو تشکیل دهید.
قوانین و مقرارت
بنیاد بندهش جهت ارائه آموزش های کاربردی به کاربران در محیطی سالم و پرمحتوا و با ارج نهادن به حقوق همدیگر جهت پیشرفت و وسعت بخشیدن به دانش ایجاد گردیده و تلاش می کنیم تا جاییکه که می توانیم خشنودی کاربران و اساتید ارجمند را فراهم نماییم از این روی چشم داشتی که از همه کاربران و اساتید ارجمند داریم پایبندی به قوانین سایت می باشد.قوانین زیر به معنی کم کاری در ارائه خدمات مطلوب از سوی ما نیست. ثبت نام در بندهش به معنی قبول تمام قوانین سایت می باشد.
کلیه اطلاعات کاربران اعم از اطلاعات شخصی ، اطلاعات مشتریان، فایل های آموزشی و … پیش سایت محفوظ و به حالت کدینگ بوده و بندهش خود را موظف به امانت داری می داند.
ابزار و افزار هایی که در اختیار استادان گذاشته خواهد شد:
پیشخوان مدیریتی کاملا حرفه ای
توانایی ایجاد فروم و گروهای گفتگو
نمودار فروش و مشاهده پیشرفت دانشجو
توانایی تعریف سوالات، تکالیف و آزمونهای آنلاین
قابلیت ارتباط با دانشجو و سایر اساتید
استفاده رایگان از فضا و امکانات وبسایت
مشخص نمودن قیمت دوره ی آموزشی توسط خود استاد
70% از سود خالص دوره های شما به خودتان تعلق میگیرد.
قوانین عمومی
رعایت و تبعیت از تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران کاربر متعهد می‌شود در استفاده از سرویس‌های ارائه شده، قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران را رعایت نماید. اعضا در استفاده از کلیه امکانات سایت و قرار دادن مطالب و محصولات موظف به رعایت و تبعیت از تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.
فایل ها و مطالب ممنوعه:
به استناد ابلاغیه شماره 3/18/154057 مورخ 24/08/1393 دفتر سیاست گذاری و برنامه ریزی امور پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، هرگونه خدمات انجام، تدوین، و خرید و فروش پروژه ها و پایان نامه های دانشجویی در اینترنت و توسط کسب و کارهای اینترنتی ممنوع است و متخلفان از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مورد پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.
فروش کتب یا فایل هایی آموزشی که حق مالیکیت معنوی آنها رعایت نشده است، کتب و یا هر نوع فایلی که خود خالق آن نباشید مجاز نمی باشد و درصورت فروش کتاب خود؛ باید شابک آن ذکر گردد.
قرار دادن مطالب، فیلم های آموزشی ، محصولات و فایل های موسیقی ایرانی و خارجی، غیر مجاز ، مطالب مستهجن، افترا آمیز، دشنام و خارج از اخلاق یا بی حرمتی به مقدسات فرهنگی قومی و مذهبی، بکار بردن کلمات و یا تصاویر خلاف شئونات اخلاقی و مذهبی ، قراردادن لینک به سایتهای غیر قانونی و غیر اخلاقی و مبتذل و همچنین سایتهائی که به اشکال مختلف روابط و رفتارهای فرهنگی و اخلاقی و عرفی و قانونی جامعه را پایمال نماید و یا نرم افزارهای مخرب در سایت ممنوع است.
قرار دادن مطالب، محصولات و فایل های بازی، فیلم، کلیپ و هرگونه فایل ویدئویی ( به جز کلیپ های علمی و آموزشی )، فایلی که قسمت توضیحات آن اطلاعات کافی نداشته باشد و فرمت فایل مشخص نباشد، فایل هایی که دارای پسورد می باشند، مطالب، محصولات و فایل های در مورد مسائل جنسی ( به جز مواردی که در آنها عکس وجود نداشته باشد و مطالب فقط آموزشی باشد نه تحریک آمیز ) ممنوع می باشد.
قرار دادن مطالب، محصولات و فایل های آموزش جادوگری، علوم غریبه، جن گیری، احضار روح، فال گیری و کلیه مطالب، محصولات و فایل هایی که در این زمینه باشد ممنوع می باشد.
قرار دادن مطالب، محصولات و فایل های هک و آموزش هک، افشای اطلاعات خصوصی و محرمانه دولتی و شخصی شامل حساب بانکی، شماره موبایل ایرانسل یا همراه اول یا سایر اپراتور ها همراه با اطلاعات خصوصی اشخاص و… ممنوع می باشد.
وظایف کاربران در قبال حفظ اطلاعات
کلیه مطالب که در قالب نشر دیجیتال در سایت قرار داده می شود توسط مدیریت بررسی می شوند ولی در نهایت سایت ما مسئولیت مطالب، محصولات و فایل های قرار داده شده توسط کاربران را به عهده نمی گیرد و مسئولیت کامل آن بر عهده کاربر ( عضو مربوطه سایت ) می باشد و درصورت مشاهده یا گزارش هر گونه تخلفی از سوی کاربران بدون اطلاع قبلی کلیه امکانات کاربر مسدود و مطالب مربوطه یا فایلها حذف می گردند.
کاربرانی که فایل یا فیلم های آموزشی برای فروش می گذارند موظف هستند هر دو روز یکبار قسمت ” ایمیل یا پیام های دریافتی در ناحیه کاربری سایت ” را مطالعه و درصورتی که پیغامی از طرف مدیریت سایت یا مشتری دریافت نموده اند را پاسخ دهند.
کاربرانی که از طرف مدیریت گزارش تخلف دریافت نمایند موظف هستند که گزارش تخلف را سریعا بررسی و نتیجه را از طریق ایمیل به مدیریت اطلاع دهند و تا برطرف نشدن مشکل مبلغی برای آنها واریز نمی گردد.
در پنل بندهش لیست کاملی از فروش، درآمد، میزان بازخورد و تعداد شرکت کنندگان در اختیار شما قرار می‌گیرد تا در تولید آموزش‌های بهتر به شما کمک کند. تسویه‌حساب‌ آخر هر ماه پرداخت خواهد شد که از یک تا دوم هر ماه به حساب معرفی شده در قرارداد مدرسین واریز میگردد.