تصحیح آنلاین رایتینگ و اسپیکینگ

تصحیح آنلاین رایتینگ و اسپیکینگ

توجه: در حال حاظر به علت تکمیل ظریفت ثبت نام جدید نداریم! [تاریخ آپدیت پست ۱۳۹۹/۰۸/۰۶

تصحیح آنلاین رایتینگ و رفع اشکال اسپیکینگ TOEFL iBTو IELTS [تاریخ آپدیت پست ۱۳۹۹/۰۷/۱۵

با توجه به نیاز اکثر داوطلبان TOEFL iBT و IELTS برای تصحیح رایتینگ و رفع اشکال اسپیکینگ اساتید زبان بنیاد بندهش در نظر دارند به صورت آنلاین و با هزینه ای اندک این خدمت را ارائه بدهند. بدین منظور، لطفا بعد از خواندن شرایط زیر؛ فرم مورد نظر را پرکنید تا در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی شود:

تصحیح آنلاین رایتینگ در بسته های تکی،  5 و 10 تایی ارایه می شوند که هزینه ثبت نام آن 3۰ هزار تومان برای بستی تکی، ۱۳۰ هزار تومان برای بسته ی 5 تایی و ۲۳۰ هزار تومان برای بسته ی  10 تایی است.

رفع اشکال آنلاین اسپیکینگ در دو بسته 5 و  10 تایی ارایه می شود که هزینه ثبت نام آن ۱۴۰ هزار تومان برای بسته ی 5 تایی و ۲۶۰ هزار تومان برای بسته ی  10 تایی است.

~ مدت اعتبار این بسته ها از تاریخ (۹۷/۰۸/۰۲) ۸ هفته برای رایتتینگ و ۱۰ هفته برای اسپیکینگ می باشد و بعد از گذشت این زمان امکان فرستادن با ثبت نام قبلی وجود ندارد.

~ رایتینگها / اسپیکینگ ها توسط اساتیدی تصحیح می شوند که بیش از ۹ سال سابقه ی تدریس در این حوزه را دارند و در امتحان اصلی تافل و آیلتس شرکت نموده اند و با  آزمون تافل و آیلتس روش تصحیح رایتینگ و اسپیکینگ کاملا آشنا می باشند.

~ در تصحیح رایتینگ و اسپیکینگ ، اشکالات گرامری برطرف می شوند و  پیشنهاداتی کلی برای بهبود عملکرد از نظر ساختار و محتوا ارائه می شود.

~ شما میتوانید بعد از ثبت نام، موضوع رایتینگ خود را انتخاب کرده،و پس از تکمیل، آن را برای ما ارسال کنید یا اینکه بعد از ثبت نام، موضوع رایتینگ ها برای شما فرستاده می شود این موضوعات از نمونه اصلی امتحان TOEFL iBT و IELTS برای قسمتIndependent Writing Task و نمونه TPO Tests برای Integrated Writing Task  می باشد.

~ در انتهای رایتینگ نمره تخمینی مقاله توسط استاد وارد می گردد.

× توجه داشته باشید که در بسته ها هیچ آموزش متدولوژی رایتینگ و اسپیکینگ ارائه نمی گردد و صرفا هدف بسته ها رفع اشکال می باشد و از پاسخ به سؤالات متعدد معذوریم. برای داوطلبانی که درخواست کلاس های آموزشی دارند میتوانند از طریق این لینک ثبت نام کنند.

× بسته رایتینگ شامل فقط 10 رایتینگ می باشد که هر رایتینگ می تواند به انتخاب شما  Integrated یا  Independent برای تافل و جنرال و آکادمیک برای آیلتس باشد.

× برای تافل هر سری اسپیکینگ شامل ۳ سوال یک TPO و همچنین برای آیلتس نیز هر سری شامل سه سوال می باشد.

[مشاهده نمونه فایل تصحیح شده.]

توجه: لطفا در ابتدای رایتینگ هایی که ارسال می کنید اسم و فامیل خودتان را بنویسید.

برای ارسال فایل خود ابتدا فرم زیر را پرکنید و بعد از پرداخت هزینه میتوانید فایلهای خود را به ایمیل bondahesh.f@gmail.com بفرستید.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

Co-Founder of Bondahesh Foundation | Programmer & Webmaster | Security Analyzer | MSc Student In CSIS at NRW, Germany |

  2 دیدگاه

 1. 4 دسامبر، 2017
  پاسخ

  فایل های تصحیح شده بسیار سودمند و به موقع بودند. واقعا نسبت به جاهای دیگه کیفیت خوبی با قیمت کمتر ارائه میده

 2. 22 سپتامبر، 2018
  پاسخ

  من خیلی از تصحیح رایتینگ ها راضی بودم.
  قیمت ها نسبت به بقیه جاها بسیار مناسب تر بود و رایتینگ هام بعد از یک یا دوروز فرستادن فایل تصحیح می شدن.
  بسیار به جزییات رایتینگ هام اهمیت داده میشد و پیشنهادات واقعا مفیدی برای بهبود اون ها به من داده می شد.
  از همکاران گرامیتون در بندهش تشکر میکنم.

یک دیدگاه ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *